MRP-Kamerový systém

Varianty provedení MRP-Kamerových systémů

Videosystém MRP-Video dodáváme v několika provedeních. Podle počtu připojených kamer a podle požadované rychlosti záznamu si můžete vybrat systém, který Vám nejlépe padne.

 

Verze 5

Verze 5 je nejnovější verze, která používá PCI-express kartu(y) a poskytuje rozlišení v plném PALu - 704x576 bodů. Umožňuje přístup z webového prohlížeče.

Standard RT

Provedení umožňuje připojit 12 kamer:

 • 8 běžných (analogových) kamer: Rozlišení snímků je 704x576 bodů. Nejvyšší rychlost záznamu je do 15 snímků za sekundu pro každou kameru (120 snímků za sekundu na celý videosystém). 
 • 4 IP kamery

Professional RT

Provedení umožňuje připojit 20 kamer:

 • 16 běžných (analogových) kamer: Rozlišení snímků je 704x576 bodů. Nejvyšší rychlost záznamu je do 15 snímků za sekundu pro každou kameru (240 snímků za sekundu na celý videosystém). 
 • 4 IP kamery

 

Verze 4

Verze 4 používá PCI kartu(y). Jedná se o starší verzi, která je nyní v distribuci za zvýhodněné ceny.

RT (RealTime) provedení

RT neboli RealTime provedení jsou určena pro nasazení, ve kterých je požadována vysoká rychlost záznamu. Každá kamera má svůj videoprocesor. Počet připojených kamer nemá vliv na rychlost záznamu (kromě omezení vyplývajících z přenosové rychlosti sběrnice počítače).

Lite+ RT

Provedení umožňuje připojit 8 kamer:
 • 4 běžné (analogové) kamery: Nejvyšší rychlost záznamu a zobrazování je přes 20 snímků za sekundu pro každou kameru a přes 80 snímků za sekundu na celý videosystém. Námi doporučená rychlost ukládání a zobrazování snímků je 10 snímků za sekundu pro každou kameru při rozlišení 384x288 bodů.
 • 4 IP kamery

Standard RT

Provedení umožňuje připojit 12 kamer:
 • 8 běžných (analogových) kamer: Nejvyšší rychlost záznamu je do 20 snímků za sekundu pro každou kameru a do 80 snímků za sekundu na celý videosystém. Námi doporučená rychlost ukládání a zobrazování snímků je 6 snímků za sekundu pro každou kameru při rozlišení 384x288 bodů.
 • 4 IP kamery

Standard+ RT

Provedení umožňuje připojit 16 kamer:
 • 12 běžných (analogových) kamer: Námi doporučená rychlost ukládání a zobrazování snímků je 5 snímků za sekundu pro každou kameru při rozlišení 384x288 bodů.
 • 4 IP kamery

Professional RT

Provedení umožňuje připojit 20 kamer:
 • 16 běžných (analogových) kamer: Námi doporučená rychlost ukládání a zobrazování snímků je 4 snímky za sekundu pro každou kameru při rozlišení 384x288 bodů.
 • 4 IP kamery

Rozšíření o programovatelné vstupy a výstupy

RT provedení verze 4 lze rozšířit pomocí speciální PCI karty o uživatelsky programovatelné vstupy a výstupy. Celkově obsahuje 2 galvanicky oddělené uživatelsky programovatelné vstupy, 2 galvanicky oddělené uživatelsky programovatelné výstupy a 8 digitálních (TTL) uživatelsky programovatelných vstupů. Pro instalaci karty do PC je třeba 1 volný PCI slot a 1 volná pozice vedle slotu pro expanzní konektor.

Běžná (multiplexovaná neboli přepínaná) provedení

Tato provedení jsou vhodná do objektů, ve kterých postačuje běžná rychlost záznamu. Od RT provedeních se liší tím, že obraz ze všech kamer zpracovává v časovém multiplexu 1 videoprocesor. Rychlost záznamu je cca do 15 snímků za sekundu na celý videosystém. Námi doporučená rychlost ukládání a zobrazování snímků v přepínaném režimu (když jsou připojeny 2 a více kamer) je 8 snímků za sekundu na videosystém. Čím je připojeno méně kamer, tím je rychlost přepočtená na každou kameru vyšší. Rozlišení je možné využít až do 640x480 bodů.

Lite+

Provedení umožňuje připojit 8 kamer: 4 běžné (analogové) a 4 IP kamery.

Standard

Provedení umožňuje připojit 13 kamer: 9 běžných (analogových) a 4 IP kamery.  Obsahuje 2 galvanicky oddělené uživatelsky programovatelné vstupy a 2 galvanicky oddělené (pomocí mikrorelé) uživatelsky programovatelné výstupy. Na ně je možné  připojit externí zařízení (např. PIR čidla, houkačku, různé měřiče fyzikálních veličin apod.).

Professional

Provedení umožňuje připojit 20 kamer: 16 běžných (analogových) a 4 IP kamery. Obsahuje 2 galvanicky oddělené uživatelsky programovatelné vstupy, 2 galvanicky oddělené (pomocí mikrorelé) uživatelsky programovatelné výstupy a 8 digitálních (TTL) uživatelsky programovatelných vstupů. Na ně je možné  připojit externí zařízení (např. PIR čidla, houkačku, různé měřiče fyzikálních veličin apod.).

 

 

Faktury zdarma
© 2023 MRP-Informatics, spol. s r.o.
MRP na Slovensku